Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

UBYTOVÁNÍ‚ DOVOLENÁ NA RANČI

 Nabízíme nově komfortní ubytování v soukromí, dovolená na rodinném ranči, víkendové či týdenní pobyty. Vhodné i pro rodiny s dětmi, celoroční provoz. Pro klidnou dovolenou v krásné krajině Vysočiny, na ranči u koní a ostatních zvířat. V zimním období je možno využít sjezdovku Fajtův kopec, celoročně aquapark Třebíč

  Ubytování je ve zbrusu novém komfortním apartmánu, který má 2 slunné prostorné pokoje v novostavbě s pěkným výhledem do krajiny i na koně. Celková kapacita 8 lůžek, v případě zájmu možné dovybavit i dětskou postýlkou. Apartmán je čistý, vždy pečlivě uklizený s dostatkem úložného prostoru. K dispozici je televize i internetové připojení. K pokojům náleží samostatná koupelna s vanou, sprchou a toaletou. Součástí apartmánu je vlastní vybavená kuchyně(lednice s mrazákem, mikrovlnka, indukční vařič, rychlovarná konvice, nádobí) . Užívání tábořiště-kdykoliv můžete opékat, pro děti dostatek prostoru na hraní venku před domem i uvnitř, v létě bazén pro děti. V místě hospoda s teplou vynikající kuchyní a obchod, další restaurační zařízení 2km.

 S možností účastnit se každodenního dění na ranči či jen odpočívat, dále jízdy na koni pro děti i dospělé(pro děti spolehliví poníci), vhodné i pro naprosté začátečníky. Na jaře se rodí hříbátka a je zde působiště našich paint horse plemeníků. Zajistíme zde dovolenou v soukromí a klidu rodinného ranče (nebudou zde další jiní ubytování) v krásné a čisté krajině Vysočiny, v místě rybníky a lesy pro houbaření. Je zde nespočet míst pro výlety. UVNITŘ V DOMĚ VŠE NEKUŘÁCKÉ!

 Dovolená u nás i s vlastním koněm na hypostezce, vašeho koně zde ustájíme. Je zde přes 800km značených jezdeckých tras. Doporučujem ubytování u nás i pro cyklisty.

Ranč leží přímo na hypostezce, cyklostezce a turistické trase do nádherného údolí Bílého potoka se starými mlýny a mnoha brody přes potok - krásná vyjížďka na koních.
 

Tipy na výlet: Hrad Pernštejn, zámek v Náměšti nad Oslavou, zámek ve Velkém Meziříčí a Balinské údolí, v zimním období sjezdovka Fajtův kopec ve Velkém Meziříčí, Zelená hora ve Žďáře nad Sázavou, město Třebíč, westernové městečko Šiklův mlýn nebo Boskovice, přehrada Dalešice s plavbou parníkem, hrad Veveří a Brněnská přehrada, Moravský kras s vyhlášenou Punkevní jeskyní a propastí Macocha, ZOO Jihlava, Brno..

 

 Nyní přijímáme objednávky k ubytování na rok 2017 od července (ještě doděláváme venkovní úpravy kolem domu)  tel:605 417 185 nebo mail: ivka.zem@seznam.cz

 

 

kuchyně

 

koupelna a WC

 

pokoje

 

zimní výhled z oken

 

příjezdová cesta u rybníčka (před rančem)

 

krásné okolí

 

děti s poníky

přilehlé budovy ranče

 

pastvina

 

 

 

TOPlist